Версія для людей з порушеннями зору
Версія для людей з порушеннями зору

У столиці зареєстровано два випадки захворювання на ботулізм і один летальний випадок унаслідок хвороби

30 травня 2017 року, 11:54

За інформацією Головного управління Держспоживслужби в м. Києві, зареєстровано два випадки захворювання на ботулізм і один летальний випадок внаслідок хвороби у мешканців Києва, які вживали у їжу в’ялену рибу промислового виробництва, придбану в торгівельній мережі міста.

Летальний випадок захворювання на ботулізм зареєстрований у громадянина 1976 року народження, який 24.05.2017, зі слів дружини, вживав у їжу в’ялену рибу промислового виробництва.

У інших двох випадках захворювання на ботулізм, постраждалі також своє захворювання пов’язують зі вживанням у їжу тарані та в’яленого коропа промислового виробництва.

Із метою запобігання виникненню випадків захворювання 29.05.2017 спеціалістами Головного управління Держпродспоживслужби в м. Києві розпочато проведення епідеміологічного розслідування летального випадку та двох випадків захворювання на ботулізм.

За результатами епідеміологічного розслідування встановлено, що відповідно до Декларації виробника продукції тваринного походження – виробником рибної продукції є ФОП Меркулов А. В. (м. Світловодськ, Кіровоградської області), відправником рибної продукції є ТОВ «ЧУДО-ЮДО» (м. Світловодськ, Кіровоградської області). Продукція була придбана у гіпермаркеті «Караван» та супермаркеті «Мегамаркет».

Зауважимо, заходи з локалізації і ліквідації проводяться спільно з Управлінням захисту економічної безпеки Національної поліції України в м. Києві.

Із 18:00 29.05.2017 у Києві існує тимчасова заборона на реалізацію зазначеної продукції. Громадянам, які її придбали, наполегливо рекомендується утриматися від вживання у їжу до з’ясування обставин.

Якщо у Вас виникли технічні питання або побажання з приводу доопрацювання Єдиного веб-порталу м. Києва, то зверніться, будь ласка, до служби технічної підтримки за номером: (044) 366-80-13 або напишіть на електронну пошту support.web@kyivcity.gov.ua