Версія для людей з порушеннями зору
Версія для людей з порушеннями зору

У столиці завершили аварійно-рятувальні роботи після масованої ракетної атаки 8 липня. Загинули 33 людини, з них – 5 дітей

10 липня 2024 року, 10:37

У Києві завершили аварійно-рятувальні роботи після масованої ракетної атаки 8 липня. На жаль, внаслідок ворожого обстрілу по цивільній інфраструктурі міста загинули 33 людини, з них – 5 дітей.

Зокрема, в лікарні «Охматдит» загинули 2 особи, у житловому будинку на вул. Володимира Сальського – 14 осіб, із них – 5 дітей, у бізнес-центрі «Домініон» – 7 осіб, у клініці «Адоніс» – 9 людей. Неподалік станції метро «Лук’янівська» травм, несумісних із життям, зазнали 2 особи.

Усього через масований обстріл постраждала 121 людина, зокрема 10 дітей.

Пошуково-рятувальна операція тривала майже 3 доби. Внаслідок оперативних дій рятувальників 11 людей вдалося врятувати. Із них – троє дітей.

До ліквідації наслідків ракетних обстрілів у всіх районах столиці залучалися 798 людей і 185 одиниць техніки. Ліквідовано 11 пожеж загальною площею 3380 м кв.

Загалом через варварські дії окупантів пошкоджень і руйнувань зазнали 129 будівель усіх форм власності.

Нагадаємо, у трьох районах столиці розгорнуті штаби допомоги. У них постраждалі можуть написати заяви на одноразову матеріальну допомогу.

Оперативні штаби працюють:

  • у Солом’янському районі – у спеціалізованій школі № 64 за адресою: вул. Ушинського, 3;
  • у Шевченківському районі – у школі І-ІІІ ступенів № 169 за адресою: вул. Володимира Сальського, 2;
  • у Голосіївському районі – у школі І-ІІІ ступенів № 186 за адресою: вул. Зої Бутенко, 8.

Якщо у Вас виникли технічні питання або побажання з приводу доопрацювання Єдиного веб-порталу м. Києва, то зверніться, будь ласка, до служби технічної підтримки за номером: (044) 366-80-13 або напишіть на електронну пошту [email protected]