Версія для людей із вадами зору

У Святошинському районі 11 липня безкоштовно реєструватимуть та вакцинуватимуть від сказу домашніх тварин

09 липня 2021 року, 12:15

У неділю, 11 липня, із 13:00 до 15:00 у парку «Юність» Святошинського району фахівці муніципальної ветклініки проведуть чіпування, реєстрацію в системі «Реєстр домашніх тварин» та вакцинацію домашніх улюбленців від сказу. Про це повідомили в комунальному підприємстві «Київська міська лікарня ветеринарної медицини».

Спеціалісти підприємства нагадують, що для здійснення процедур необхідно мати при собі ветеринарний паспорт. Чіпування тварини відбувається абсолютно безболісно та нагадує введення ін’єкції: за допомогою одноразового аплікатора вводиться капсула з чіпом під шкіру в області холки. Ветеринари радять не купати улюбленця два дні після процедури.

Окрім чіпування та реєстрації тварини в системі РДТ, можна отримати послугу вакцинації від сказу, що є обов’язковою та проводиться щорічно, починаючи з трьохмісячного віку собак і котів. Вакцинація – єдиний ефективний спосіб профілактики смертельно небезпечної хвороби сказу. Щеплення проти сказу є абсолютно безпечним і жодного впливу на ріст та розвиток тварини не має.

Процедури чіпування, реєстрації та вакцинації будуть проведені на безоплатній основі в рамках інформаційно-просвітницької кампанії. Мета кампанії – популяризація відповідального ставлення до улюбленців та дотримання Правил утримання домашніх собак та котів у місті Києві.

Довідково.

Реєстр домашніх тварин (pets.kyivcity.gov.ua) – це не тільки єдина міська мережа для реєстрації домашнього улюбленця та зберігання всієї важливої інформації щодо нього, а також зручний інструмент, щоб повернути загублену тварину власнику.

 

Якщо у Вас виникли технічні питання або побажання з приводу доопрацювання Єдиного веб-порталу м. Києва, то зверніться, будь ласка, до служби технічної підтримки за номером: (044) 366-80-13 або напишіть на електронну пошту support.web@kyivcity.gov.ua