Версія для людей з порушеннями зору
Версія для людей з порушеннями зору

У Святошинському районі відсутнє електропостачання: дві лінії відключено через обстріли окупантів у передмісті

26 березня 2022 року, 11:02

У Святошинському районі відсутнє електропостачання через відключення двох ліній внаслідок бойових дій у передмісті – у напрямках Гостомеля та Ірпеня. Наразі відключені дві лінії 110 кВ. Про це повідомив перший заступник голови КМДА Микола Поворозник.

«Аварійні служби одразу почнуть огляд та оцінку пошкодження після завершення активних бойових дій. Наразі робота фахівців не можлива, бо окупанти продовжують обстріли. На ліквідацію пошкоджень, за інформацією Київських електромереж, потрібно кілька годин. У зоні знеструмлення заклади охорони здоров’я перейшли на резервне живлення», – зазначив Микола Поворозник.

Він також додав, що відключення ліній призвело до знеструмлення трьох насосних станцій у столиці.

«Місто продовжує надавати послугу водопостачання, утім на правому березі протягом дня можливий понижений тиск води. ПрАТ «АК «Київводоканал» вживає заходів для стабілізації тиску», – додав Микола Поворозник.

Якщо у Вас виникли технічні питання або побажання з приводу доопрацювання Єдиного веб-порталу м. Києва, то зверніться, будь ласка, до служби технічної підтримки за номером: (044) 366-80-13 або напишіть на електронну пошту [email protected]