Версія для людей із вадами зору

У Святошинському районі здійснять реконструкцію спеціалізованої школи № 96

11 травня 2016 року, 11:31

У столиці здійснять реконструкцію з прибудовою до будівлі спеціалізованої школи № 96 на вул. Огарьова, 2, що розташована у Святошинському районі. Відповідне розпорядження підписав Київський міський голова Віталій Кличко.

Виконання зазначених робіт забезпечить належні умови для виховання та навчання дітей, збільшить потужності зазначеного навчального закладу на 300 учнівських місць, нові робочі місця для працівників освіти.

Замовником робіт визначено комунальне підприємство з утримання та експлуатації житлового фонду спеціалізованого призначення «Спецжитлофонд». Закінчений будівництвом об’єкт буде зарахований до комунальної власності міста Києва.

Усі роботи будуть виконані за рахунок бюджетних коштів у межах показників Програми економічного та соціального розвитку м. Києва. 

Якщо у Вас виникли технічні питання або побажання з приводу доопрацювання Єдиного веб-порталу м. Києва, то зверніться, будь ласка, до служби технічної підтримки за номером: (044) 366-80-13 або напишіть на електронну пошту support.web@kyivcity.gov.ua