Версія для людей з порушеннями зору
Версія для людей з порушеннями зору

У тимчасовому притулку для тварин на ВДНГ пройде День відкритих дверей

15 липня 2022 року, 13:58

У неділю, 17 липня, з 11:00 і до 16:00 у столичному тимчасовому притулку для тварин на ВДНГ пройде День відкритих дверей, під час якого на відвідувачів чекатиме чимало активностей та сюрпризів.

Гості Дня відкритих дверей зможуть погуляти з собаками на території притулку, забрати тварину додому. Крім того, під час події пройде благодійний ярмарок і вікторина з призами.

Фахівці притулку також розкажуть про те, де і як можна зареєструвати улюбленця в Реєстрі домашніх тварин та які переваги надає така реєстрація.

Для відвідувачів із дітьми під час Дня відкритих дверей працюватиме дитяча зона.

Місце проведення: вулиця Академіка Глушкова, 1, ВДНГ, 16-ий павільйон.

Нагадаємо, на території Національного комплексу «Експоцентр Україна» працює тимчасовий притулок для тварин «Виставковий центр», який створений у період воєнного стану зусиллями волонтерських організацій та міських служб. Сюди привозять тварин, які втратили господарів, які загубились тощо з Києва та населених пунктів Київської області – Ірпеня, Бородянки, Гостомеля та інших. Притулок відкритий для усіх охочих за попереднім записом, і його основна мета – соціалізація та прилаштування тварин, які втратили господарів і опинились на вулиці.

 За тваринами тут наглядають ветеринарний лікар та фахівець з адопції тварин комунального підприємства «Київська міська лікарня ветеринарної медицини», постійно працюють представники громадських організацій та волонтери.

Можна поширити інформацію про собак і котів з тимчасового притулку, які потребують родини, у Facebook або ж самим подумати про можливість взяти під опіку когось із них.

Фото – Badahos

Якщо у Вас виникли технічні питання або побажання з приводу доопрацювання Єдиного веб-порталу м. Києва, то зверніться, будь ласка, до служби технічної підтримки за номером: (044) 366-80-13 або напишіть на електронну пошту [email protected]