Версія для людей із вадами зору

У «Центрі комунального сервісу» можна онлайн замовити повірку лічильників води та опалення

27 жовтня 2020 року, 11:11

Усі прилади обліку раз на чотири роки або з періодичністю, що вказана у паспорті приладу, обов’язково мають бути вчасно повірені. Як нагадує КК «Центр комунального сервісу», це визначено в Законі України «Про метрологію та метрологічну діяльність».

Щоб замовити повірку лічильників води та опалення достатньо залишити заявку за посиланням: https://cks.com.ua/services/request.

Замовляючи повірку через сайт ЦКС, потрібно вказати контактні дані, кількість лічильників та обрати вид послуги: повірка з демонтажем або без демонтажу.

Також можна обрати опцію, щоб інформація за результатами повірки була внесена у програмний комплекс виконавців послуг, а свідоцтва про проходження повірки – доставлені у поштову скриньку за обраною адресою (послуга «клієнт-сервіс») або після проходження повірки самостійно надіслати фото чи скан-копії свідоцтв про придатність приладів обліку, актів виконаних робіт при проведенні повірки та фото лічильників на поточну дату:

Якщо у Вас виникли технічні питання або побажання з приводу доопрацювання Єдиного веб-порталу м. Києва, то зверніться, будь ласка, до служби технічної підтримки за номером: (044) 366-80-13 або напишіть на електронну пошту support.web@kyivcity.gov.ua