Версія для людей з порушеннями зору
Версія для людей з порушеннями зору

У вересні ескалатори київського метро зупиняли 278 разів – спеціалісти розказали про причини

04 жовтня 2022 року, 11:48

У вересні цього року ескалатори столичної підземки зупиняли 278 разів із різних причин. Про це інформує КП «Київський метрополітен».

Так, у 19 випадках пасажири скористалися ручкою «Стоп» без необхідності. Ще 166 разів ескалатори зупиняли працівники підприємства, щоб запобігти травмуванню пасажирів. Крім того, 93 рази ескалатори зупинялись через потрапляння сторонніх предметів: зокрема дитячих кросівок, жіночих підборів, ременя, шнурка, шарфа та монет.

У зв’язку із настанням холодів «Київський метрополітен» просить пасажирів притримувати поли довго одягу, оскільки вони є найчастішою причиною зупинки в осінньо-зимовий період.

Підприємство також закликає пасажирів дотримуватися правил користування ескалатором, а саме:

  • триматися за поручень;
  • не заступати за обмежувальну лінію;
  • не сидіти на східцях;
  • не бігати;
  • тримати дітей за руку;
  • підтримувати поли довгого одягу.

Ескалатори метрополітену – це дороговартісні механізми, які для справної роботи потребують дбайливого ставлення та ретельних, періодичних капітальних ремонтів.

Нагадаємо, що наразі на станціях «Дружби народів» та «Лісова» тривають капітальні ремонти, які проходять раз у 100-150 тис. км або кожні 10-11 років.

Якщо у Вас виникли технічні питання або побажання з приводу доопрацювання Єдиного веб-порталу м. Києва, то зверніться, будь ласка, до служби технічної підтримки за номером: (044) 366-80-13 або напишіть на електронну пошту [email protected]