Версія для людей із вадами зору

У всіх районах Києва повноцінно працюють пункти обігріву

25 січня 2018 року, 12:47

У всіх районах столиці повноцінно працюють пункти обігріву населення. Розташовані вони у приміщеннях комунальних підприємств, лікарнях і територіальних центрах соціального обслуговування. Заступник голови КМДА Олексій Резніков закликав киян допомагати всім, хто потребує допомоги у зимовий період, підказавши адресу найближчого пункту.

У пунктах обігріву можна відпочити, випити гарячого чаю та підкріпитися печивом тощо. У цілодобових – можна переночувати. Також у деяких із них є «банки одягу», де всі, у кого є потреба, можуть взяти собі теплий одяг і взуття. За необхідності в усіх пунктах надають першу медичну допомогу.

«На території нашого міста діють 44 пункти обігріву, 19 із них працюють цілодобово. Друзі, я певен, що всі ви раді допомогти тим, хто того потребує, тому прошу: будь ласка, якщо ви бачите людину, якій треба відповідна допомога, підкажіть адресу найближчого пункту. Ми ж всі розуміємо, що основна маса людей, задля яких власне й відкривають такі пункти обігріву, просто не має можливості прочитати про це в інтернеті/газеті, чи подивитись по телевізору. Будьмо соціально відповідальними», – закликав заступник голови КМДА Олексій Резніков.

Нагадаємо, у зв’язку з різким зниженням температури повітря у Києві розгорнули 20 пунктів обігріву. Рішенням про роботу пунктів обігріву, прийнятим Постійною комісією з техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій КМДА, встановлено також додаткові пункти обігріву.

 

Якщо у Вас виникли технічні питання або побажання з приводу доопрацювання Єдиного веб-порталу м. Києва, то зверніться, будь ласка, до служби технічної підтримки за номером: (044) 366-80-13 або напишіть на електронну пошту support.web@kyivcity.gov.ua