Версія для людей з порушеннями зору
Версія для людей з порушеннями зору

У застосунку «Київ Цифровий» триває опитування, що допоможе визначити необхідні методи психологічної підтримки для містян

27 березня 2023 року, 17:04

Команда застосунку «Київ Цифровий» спільно з Департаментом соціальної політики запустила нове опитування. Воно має на меті визначити рівень стресу серед киян, а також дослідити, які методи допомоги у подоланні стресу є найефективнішими.

Опитування триватиме з 23 березня до 6 квітня 2023 року. Щоб взяти участь необхідно зайти у застосунку «Київ Цифровий» у розділ «Електронна демократія».

Це важлива ініціатива, яка дозволить з'ясувати, як українці переживають стрес та які методи психологічної допомоги необхідні для жителів столиці.

Результати опитування допоможуть розробити програми психологічної підтримки, а також допоможуть визначити формати тренінгів психологічної стійкості, які найбільше підходять містянам.

Долучайся до опитування в міському застосунку «Київ Цифровий».

Якщо у Вас виникли технічні питання або побажання з приводу доопрацювання Єдиного веб-порталу м. Києва, то зверніться, будь ласка, до служби технічної підтримки за номером: (044) 366-80-13 або напишіть на електронну пошту [email protected]