Версія для людей з порушеннями зору
Версія для людей з порушеннями зору

У зв’язку із закінченням договору оренди відділенню «Укрпошти» на вулиці Богдана Хмельницького, 44 пропонуються альтернативні варіанти для переміщення

18 липня 2019 року, 18:38

Розуміючи важливість надання поштових послуг із максимальною територіальною зручністю, Департамент комунальної власності м. Києва пропонував відділенню АТ «Укрпошта» (01030) альтернативні варіанти приміщень для переїзду, що ні територіально, ні за площею не поступаються його нинішньому місцезнаходженню. Водночас міська влада відкрита до конструктивного діалогу з представниками акціонерного товариства, аби кияни та гості столиці отримали нове комфортне місце для поштового відділення.

Як повідомляє Департамент комунальної власності, 29 квітня 2016 року між Департаментом та АТ «Укрпошта» було укладено договір оренди нежитлових приміщень загальною площею 202,40 кв. м на вул. Богдана Хмельницького, 44, який діяв до 27 квітня 2019 року. При цьому, 26 лютого 2019 року на засіданні постійної комісії КМР з питань власності депутати Київради не підтримали продовження дії договору АТ «Укрпошта».

Згодом за участю представників Департаменту та акціонерного товариства було проведено низку зустрічей, під час яких пропонувалося розмістити поштове відділення у наявних вільних приміщеннях комунальної власності на правах оренди. При цьому було підтверджено, що ці приміщення мають бути аналогічної площі, розташовані поблизу вулиці Богдана Хмельницького, 44, а в разі потреби ремонту, його буде здійснено за рахунок балансоутримувача.

Зокрема, було запропоновано приміщення за адресами: вулиця Богдана Хмельницького, 26-28/55-Г та вулиця Володимирська, 51-А. За результатами огляду приміщень представником акціонерного товариства не було висловлено згоди чи відмови на запропоновані варіанти.

Наразі з розумінням необхідності забезпечення мешканців району в наданні поштових послуг із максимальною територіальною зручністю, робота щодо вирішення питання пошуку придатного приміщення АТ «Укрпошта» триває, повідомляє Департамент комунальної власності.

Якщо у Вас виникли технічні питання або побажання з приводу доопрацювання Єдиного веб-порталу м. Києва, то зверніться, будь ласка, до служби технічної підтримки за номером: (044) 366-80-13 або напишіть на електронну пошту [email protected]