Версія для людей із вадами зору

У зв’язку з посиленням мокрого снігу збільшено кількість спецтехніки КК «Київавтодор», що працює на дорогах столиці

10 грудня 2017 року, 19:19

У зв’язку з посиленням мокрого снігу із 17:00 збільшено кількість спецтехніки, що працює на дорогах та тротуарах столиці. Про це повідомили у КК «Київавтодор».

Так, наразі до роботи задіяно 313 одиниць спецтехніки підприємств КК «Київавтодор», у тому числі 78 снігоочисних машин, 106 солерозкидувачів, 48 тракторів зі спеціальним снігоочисним обладнанням тощо.

Бригади з ручного прибирання продовжують обробляти посипальними матеріалами та прибирати від снігу сходові марші, підходи до наземних та підземних пішохідних переходів, зупинки громадського транспорту та тротуари, які обслуговуються КК «Київавтодор».

Всі підприємства комунальної корпорації «Київавтодор» забезпечені достатньою кількістю посипальних та паливно-мастильних матеріалів і готові до роботи у цілодобовому режимі.

Якщо у Вас виникли технічні питання або побажання з приводу доопрацювання Єдиного веб-порталу м. Києва, то зверніться, будь ласка, до служби технічної підтримки за номером: (044) 366-80-13 або напишіть на електронну пошту support.web@kyivcity.gov.ua