Версія для людей з порушеннями зору
Версія для людей з порушеннями зору

Учбово-спортивну базу «Спартак» приймуть до комунальної власності столиці

17 лютого 2022 року, 17:03

Київрада надала згоду на прийняття до комунальної власності учбово-спортивної бази «Спартак» (реєстраційний номер об’єкта нерухомого майна 330615080000) на вулиці Кирилівській, 105.

За інформацією заступниці голови КМДА Олени Говорової, нині на учбово-спортивній базі «Спартак» функціонує шість дитячо-юнацьких спортивних шкіл, дві з яких – спеціалізовані, що фінансуються за кошти бюджету Києва. 

 «У цих закладах проводять заняття з плавання, легкої атлетики, спортивної акробатики та інших видів спорту. Загалом там займаються понад 2230 дітей. Проте на сьогодні матеріально-технічна база «Спартака» потребує капітального ремонту та оновлення спортивного обладнання. Влада готова виділяти кошти на реконструкцію стадіону як цілого комплексу – з басейном, біговими доріжками і критим манежом», – зазначила Олена Говорова.

За її словами, передача об’єктів із державної власності до комунальної здійснюється за згодою місцевої ради. Закріплення «Спартака» на праві оперативного управління за Департаментом молоді та спорту сприятиме збереженню та створенню належних умов для подальшого функціонування учбово-спортивної бази, де триває підготовка спортивного резерву до складу збірних команд України з різних видів спорту.

Довідково.

«Спартак» – стадіон, споруджений 1934 року. На стадіоні є футбольне поле з трибунами на 5 тисяч місць, ігрові майданчики, сектори для штовхання ядра, метання диска, молота, списа, 2 закриті спортивні зали, сауна, закритий басейн (довжина доріжки – 25 м), готель на 150 місць.

Під час капітального ремонту 1977-1980 років споруджено чотири металевих вишки (висота до 30 м) для освітлення стадіону. За останні роки на території стадіону було збудовано два поля для міні-футболу, капітально відремонтовано будівлю басейну.

Своєрідною візитною карткою стадіону є бронзовий барельєф легендарного стародавнього героя Спартака, на честь якого й названо стадіон.

 

Якщо у Вас виникли технічні питання або побажання з приводу доопрацювання Єдиного веб-порталу м. Києва, то зверніться, будь ласка, до служби технічної підтримки за номером: (044) 366-80-13 або напишіть на електронну пошту [email protected]