Версія для людей з порушеннями зору
Версія для людей з порушеннями зору

Уночі 1 та 2 листопада змінять маршрути тролейбуси №№ 92Н, 93Н, 94Н

31 жовтня 2019 року, 16:22

Уночі 1 та 2 листопада буде змінено маршрути тролейбусів №№ 92Н, 93Н, 94Н через будівництво Шулявського шляхопроводу. Про це інформували у КП «Київпастранс».

Із 00:30 до 05:30 рух тролейбусів буде організовано:

  • маршрут № 92Н – від просп. Свободи до вул. Маршала Гречка за власним маршрутом, далі – вул. Стеценка – вул. Академіка Щусєва – вул. Юрія Іллєнка – вул. Січових Стрільців – вул. В. Чорновола – просп. Повітрофлотський, далі за власним маршрутом;
  • маршрути №№ 93Н, 94Н відповідно від вул. Чорнобильської та просп. Леся Курбаса до просп. Перемоги за власними маршрутами, далі – вул. Данила Щербаківського – вул. Стеценка – вул. Академіка Щусєва – вул. Юрія Іллєнка – вул. Січових Стрільців – вул. В. Чорновола – просп. Перемоги, далі за власними маршрутами.

Нагадаємо, що дізнаватися в режимі реального часу про зміни маршрутів громадського транспорту можна у телеграм-каналі КП «Київпастранс»: https://t.me/kyivpasstrans.

Якщо у Вас виникли технічні питання або побажання з приводу доопрацювання Єдиного веб-порталу м. Києва, то зверніться, будь ласка, до служби технічної підтримки за номером: (044) 366-80-13 або напишіть на електронну пошту [email protected]