Версія для людей з порушеннями зору
Версія для людей з порушеннями зору

Увага! Період переоформлення «Картки киянина» продовжено

31 березня 2017 року, 17:07

Київська міська рада внесла зміни до міської цільової програми «Турбота. Назустріч киянам» на 2016-2018 роки. Відповідно до рішення, перехід на користування «Карткою киянина» перенесено з 1 квітня на 1 грудня 2017 року. Так, власники картки, які не встигли її замінити, мають додатково 8 місяців для переоформлення, при цьому не втрачаючи пільги на проїзд у громадському транспорті.

Зауважимо, що на період до 1 грудня 2017 року представники пільгових категорій повинні користуватися виключно оригіналами посвідчень для безоплатного проїзду в міському транспорті.

Ознайомитися з переліком пільгових категорій громадян, яким надається право на безоплатний проїзд у наземному громадському транспорті, можна за посиланнями на сайтах: КП «Київпастранс» і КП «Київський метрополітен».

Якщо у Вас виникли технічні питання або побажання з приводу доопрацювання Єдиного веб-порталу м. Києва, то зверніться, будь ласка, до служби технічної підтримки за номером: (044) 366-80-13 або напишіть на електронну пошту [email protected]