Версія для людей із вадами зору

Уже шість підрозділів ПрАТ «АК «Київводоканал» отримали сертифікат ISO 9001

29 листопада 2018 року, 15:44

Уже шість підрозділів ПрАТ «АК «Київводоканал» – Технічний департамент, Розрахунковий департамент, Департамент управління персоналом, Департамент з підготовки виробництва, Організаційне управління та Головна диспетчерська –отримали сертифікат відповідності системи управління якістю міжнародному стандарту ISO 9001:2015. Про це повідомили у «Київводоканалі».

У 2017 році керівництво прийняло рішення про пришвидшення процесу із запровадження сучасної системи менеджменту за ДСТУ ISO 9001:2015.

Для переходу на міжнародні стандарти «Київводоканал» систематично проводить навчання працівників як на базі підприємства, так і у спеціалізованих навчальних закладах. Так, працівники департаментів пройшли спеціальні навчальні курси в Одеській державній академії технічного регулювання та якості.

«Ми провели навчання більше 40 співробітників для того, щоб вони стали експертами, щоб кожен із них міг об’єктивно оцінити свій підрозділ, виявити процеси, які можна оптимізувати. Як результат такої підготовки наших людей вже шість підрозділів отримали ISO 9001. Це все результат системного підходу, у тому числі і до підготовки кадрів», – розповідає голова правління – генеральний директор ПрАТ «АК «Київводоканал» Дмитро Новицький.

Дмитро Новицький підкреслив, що на міжнародні стандарти якості будуть переходити й інші структурні підрозділи «Київводоканалу».

«Впровадження системи управління якістю послуг не є новою вимогою, однак вимога щодо сертифікації такої системи видається надзвичайно складним та трудомістким процесом. Колектив шести підрозділів підтвердив прагнення компанії до вдосконалення і задоволенню потреб клієнтів. Не зупиняємося, рухаємось далі», – зазначив він.

Довідково.

ISO 9001 – це найпопулярніший у світі стандарт, на базі якого створюється система менеджменту якості на підприємстві, а потім проводиться її сертифікація.

В Україні вимоги стандарту ISO 9001 поширюються із 2001 р., коли Україна увійшла до ISO – Міжнародної організації зі стандартизації. Розповсюдженість стандарт ISO 9001 отримав завдяки мінімалізму та водночас широкому застосуванню: ним можуть керуватися підприємства будь-якої галузі, виду діяльності (виробництво чи сфера послуг), форми власності, розмірів та кількості працівників.

Що означає ISO 9001 для підрозділів:

  • попередження «ризиків» та нова система планування;
  • персонал належної кваліфікації і підготовки;
  • впровадження нової процедури внутрішнього аудиту.

Що означає ISO 9001 для киян:

  • максимальне задоволення потреб і запитів;
  • недопущення до споживача невідповідної продукції;
  • доведення до відома співробітників усіх рівнів важливості вимог споживача.

Якщо у Вас виникли технічні питання або побажання з приводу доопрацювання Єдиного веб-порталу м. Києва, то зверніться, будь ласка, до служби технічної підтримки за номером: (044) 366-80-13 або напишіть на електронну пошту support.web@kyivcity.gov.ua