Версія для людей із вадами зору
Версія для людей із вадами зору

В Києві встановлять меморіальні дошки загиблим учасникам АТО

18 липня 2016 року, 12:46

Для вшанування памʼяті видатних діячів, Героїв України, загиблих в зоні антитерористичної операції, в столиці встановлять меморіальні дошки. Відповідне розпорядження КМДА підписав Київський міський голова Віталій Кличко.

Зокрема, на фасадах середньої загальноосвітньої школи №186 на вул. Сєченова, 8 – на честь Олега Ковалишина, на будівлі Київської гімназії №154 на просп. Перемоги, 63 – на честь Олексія Бобкіна, Микити Недоводієва і Олексія Ощепкова, на фасаді загальноосвітньої школи №230 на вул. Генерала Наумова, 35-б – на честь Павла Дришлюка, на будівлі загальноосвітньої школи № 140 на вул. Львівській, 47/8 – на честь Артура Яроша.

Також на фасаді будинку № 4-6 на вул. Ірининській буде встановлено меморіальну дошку жертвам політичних репресій ХХ століття, а на фасаді Національного палацу мистецтв «Україна» на вул. Великій Васильківській, 103 – на честь видатного режисера та народного артиста Бориса Шарварка.

Всі памʼятні знаки будуть встановлені за позабюджетні кошти.

 

Портал працює в тестовому режимі. Якщо ви маєте зауваження або пропозиції, будь ласка, напишіть нам: support.web@kyivcity.gov.ua або зателефонуйте за номером: (044) 366-80-13