Версія для людей з порушеннями зору
Версія для людей з порушеннями зору

В Оболонському районі протягом 2017 року викрали 853 котушки, що спричинило зупинки ліфтів

08 лютого 2018 року, 18:14

Упродовж минулого року в житлових будинках Оболонського району, що обслуговуються комунальним підприємством «Керуюча компанія з обслуговування житлового фонду Оболонського району м. Києва», здійснено 853 крадіжки ліфтових котушок, що спричинило зупинку ліфтів. Як повідомили в комунальному підприємстві, вартість відновлення роботи ліфтів унаслідок цих крадіжок склала 2,1 млн грн.

«Вартість однієї котушки зі встановленням складає понад 2 тисячі гривень. В одному з будинків ми зафіксували 8 повторних крадіжок. Дуже часто злодії використовують будівельні ломи, газові різаки, щоб зламати замок вхідних дверей. Так само діють і при вході в ліфтові відділення. У результаті компанія також зазнає збитків, бо пошкоджені двері. Буквально днями ми затримали зловмисників на вулиці Богатирській, 20. Зараз посилюємо заходи безпеки в будинках, відновлюємо пошкоджені елементи», – пояснила директор керуючої компанії в Оболонському районі Людмила Сагайдак.

Вона закликала мешканців негайно звертатися до поліції, якщо вони чують шум у ліфтових або є підозра проникнення в будинок сторонніх осіб.

Київська міська державна адміністрація нагадує, що мешканці багатоповерхових будинків столиці сьогодні мають можливість встановити систему охорони в будинок для захисту від крадіжок теплових лічильників, ліфтового обладнання тощо. Місто оплачує вартість встановлення такого обладнання, а мешканцям залишається сплачувати абонентську плату. Вона, залежно від технічних характеристик будинку, складатиме 5-8 гривень.

Якщо у Вас виникли технічні питання або побажання з приводу доопрацювання Єдиного веб-порталу м. Києва, то зверніться, будь ласка, до служби технічної підтримки за номером: (044) 366-80-13 або напишіть на електронну пошту [email protected]