Версія для людей з порушеннями зору
Версія для людей з порушеннями зору

Валентин Мондриївський: Багатодітні сім’ї Києва отримають допомогу від Товариства Червоного хреста

11 липня 2022 року, 10:01

Товариство Червоного хреста України за підтримки Гуманітарного штабу Києва передасть 2 400 продуктових наборів столичним багатодітним сім’ям. Про це повідомив заступник голови КМДА Валентин Мондриївський.

«Із початку повномасштабного вторгнення агресора в Україну багато українських сімей опинились у складній фінансовій ситуації, а особливо відчули це на собі багатодітні родини. З перших днів активної фази війни Гуманітарний штаб Києва здійснює координацію всіх столичних служб і великих міжнародних благодійних організацій для цілеспрямованої допомоги саме тим верствам населення, які найбільше цього потребують. Разом із представниками Товариства Червоного хреста ми підготували чергову допомогу сім’ям, у яких четверо та більше дітей і для яких така допомога вкрай необхідна. Ми щиро вдячні нашим партнерам за таку підтримку», – наголосив Валентин Мондриївський.

Як зазначили в Гуманітарному штабі Києва, продовольчі набори буде передано із розрахунку на кожного члена родини. До гуманітарної допомоги, зокрема, входять борошно, олія, гречана крупа, макарони, сіль, цукор, сухі дріжджі, рис, чай та консерви. Перші родини отримають такі набори вже цього тижня.

Якщо у Вас виникли технічні питання або побажання з приводу доопрацювання Єдиного веб-порталу м. Києва, то зверніться, будь ласка, до служби технічної підтримки за номером: (044) 366-80-13 або напишіть на електронну пошту [email protected]