Версія для людей з порушеннями зору
Версія для людей з порушеннями зору

Валентин Мондриївський: Із минулого року 100% усіх початкових класів столиці користуються «Електронним класним журналом»

28 серпня 2021 року, 10:10

У Києві продовжують модернізувати систему освіти із застосуванням все більшої кількості електронних продуктів. Про це повідомив заступник голови КМДА Валентин Мондриївський під час Серпневої педагогічної онлайн-конференції.

«Із початку минулого навчального року ми вирішили відійти від паперових версій класних журналів, тому з першого вересня всі 1-4 класи шкіл столиці перейшли на роботу в системі «Електронний класний журнал». Нині в місті працюють над повним переходом на роботу в такому форматі. Для цього нам необхідно забезпечити підключення до інтернету у кожному кабінеті всіх закладів загальної середньої освіти», – розповів Валентин Мондриївський.

За його словами, школи Києва вже не один рік працюють із різноманітними електронними ресурсами, які представлені в Україні. Вони повністю готові до нових реалій, а місто робить усе можливе для покращення навчальної системи в умовах пандемії.

«Спільно з ТРК «Київ», Інститутом післядипломної освіти Київського університету імені Бориса Грінченка та освітянами столиці ми перші в Україні створили потужний проєкт «Відкритий урок». Наразі відзнято понад 400 телеуроків, які використовують школярі та вчителі з усієї України. Під час тотального карантину, у березні 2020-го, ми мали швидко відреагувати на нові виклики, бути мобільними та вигадливими. Саме освітяни Києва були першими, хто зайшов до класних кабінетів із екранів телевізорів», – зазначив Валентин Мондриївський.

 Він додав, що перші випуски з’явилися в середині березня 2020 року. А найперший урок – історія України – набрав і досі набирає рекордну кількість переглядів. Також, за інформацією телеканалу «Київ», у проєкті взяли участь понад 150 викладачів. А у цьому році почали охоплювати й програму середньої школи. Крім того, для учнів стали доступними ще більше предметів: уроки з українознавства, трудового навчання, образотворчого й музичного мистецтва, фізичної культури та правознавства.

«Уроки продовжують знімати й досі. Їх можна подивитися в ефірі телеканалу «Київ», а також на Youtube-каналі. Це проєкт, про який говорили скрізь, і я пишаюся, що саме освітяни Києва задають темп розвитку для всіх регіонів України», – підкреслив Валентин Мондриївський.

Якщо у Вас виникли технічні питання або побажання з приводу доопрацювання Єдиного веб-порталу м. Києва, то зверніться, будь ласка, до служби технічної підтримки за номером: (044) 366-80-13 або напишіть на електронну пошту [email protected]