Версія для людей з порушеннями зору
Версія для людей з порушеннями зору

Валентин Мондриївський: Представники силових структур напередодні навчального року намагаються паралізувати діяльність закладів освіти Києва

16 серпня 2021 року, 17:12

Чергові претензії силових структур до комерційних фірм, які відповідно до тендерних процедур постачають обладнання та харчування у заклади освіти столиці, можуть призупинити початок навчального року в деяких районах. Про це повідомив заступник голови КМДА Валентин Мондриївський.

«Столичні заклади освіти працюють в правовому полі, роблять усе відповідно до чинного законодавства та з дотриманням усіх тендерних процедур. Наші структури намагаються максимально якісно прописувати технічні завдання, розуміючи, що сотні мільйонів гривень, які місто вкладає в підготовку до нового навчального року, мають бути використані ефективно. В той же час трапляються випадки, коли приватні фірми намагаються постачати неякісний товар, таким чином порушуючи закон і підставляючи комунальні структури. Ми готові разом з правоохоронними органами максимально оперативно та відкрито взаємодіяти задля встановлення справедливості. Проте ми категорично проти, коли блокується робота закладів освіти», – заявив Валентин Мондриївський.

Він також зазначив, що вся документація щодо будь-яких тендерів знаходиться у відкритому доступі. І в КМДА, і в Департаментах роблять усе, щоб зробити процеси закупівлі ще більш відкритими, а до закладів освіти постачали товари лише найвищої якості.

«Масові обшуки і голосні звинувачення, що сьогодні лунають, ми розцінюємо лише як політичну акцію і тиск на столичну владу з метою її дискредитації. Переконаний, все має відбуватися виключно в правовому полі. Зокрема, встановлення істини, дії силовиків та публічні заяви зі звинуваченнями», – наголосив Валентин Мондриївський.

 

Якщо у Вас виникли технічні питання або побажання з приводу доопрацювання Єдиного веб-порталу м. Києва, то зверніться, будь ласка, до служби технічної підтримки за номером: (044) 366-80-13 або напишіть на електронну пошту [email protected]