Версія для людей з порушеннями зору
Версія для людей з порушеннями зору

Валентин Мондриївський привітав Інститут журналістики Університету Грінченка з ювілеєм

16 листопада 2021 року, 12:32

Заступник голови КМДА Валентин Мондриївський привітав Інститут журналістики Київського університету імені Бориса Грінченка з п’ятиріччям.

«Журналістика – цікава, складна та важлива професія. Журналісти впливають на формування громадської думки, саме від медіа залежить, у якому інформаційному просторі ми живемо. Як журналіст за першим фахом чудово знаю і розумію, яка відповідальність лежить на кожному з вас та скільки сил потрібно вкладати в роботу, аби не розчарувати суспільство. Дякую колективу Інституту журналістики, який вже 5 років готує професіоналів із журналістики, реклами, видавничої справи для нашого міста», – сказав Валентин Мондриївський.

Сьогодні в Інституті журналістики працює 42 кандидати наук, 8 докторів наук та 7 заслужених журналістів України. За 5 років майже вдвічі збільшився контингент студентів: у 2016 році навчався 691 студент, а у 2021 році – вже 1 155 студентів. 

Валентин Мондриївський зазначив, що третій рік поспіль Інститут посідає 1 місце в Україні за кількістю поданих заяв на спеціальність «Журналістика», а випускники Інституту працюють у злагодженій системі управління столиці.

Довідково.

За 5 років в Інституті журналістики Бориса Грінченка відкрито 12 освітніх програмам: 6 бакалаврських (журналістика, міжнародна журналістика, видавнича справа та редагування, реклама та зв’язки з громадськістю, ведучий телевізійних програм, інформаційна, бібліотечна та архівна справа) та 6 магістерських (видавнича справа, журналістика, контент-продюсування цифрових медіапроєктів, реклама та зв’язки з громадськістю, інформаційна, бібліотечна та архівна справа). Інститут журналістики реалізує спільні проекти з міжнародними партнерами, університетами Іспанії, Польщі, Латвії, Литви, Бельгії, веде активну міжнародну діяльність.

Якщо у Вас виникли технічні питання або побажання з приводу доопрацювання Єдиного веб-порталу м. Києва, то зверніться, будь ласка, до служби технічної підтримки за номером: (044) 366-80-13 або напишіть на електронну пошту [email protected]