Версія для людей із вадами зору

Валентин Мондриївський: Протягом лютого в Деснянському районі збиратимуть посилки для дітей із зони ООС

03 лютого 2021 року, 14:07

Протягом лютого в закладах освіти Деснянського району пройде акція «З надією в серці», у рамках якої збиратимуть посилки для дітей, що перебувають у зоні ООС та в «сірій» зоні. Про це повідомив в. о. першого заступника голови КМДА Валентин Мондриївський.

«Вже неодноразово Управління освіти Деснянської РДА передавали через представників Національної гвардії України на передову теплі речі, сувеніри, поробки, які власноруч виготовляли учні та вихованці закладів освіти нашого району. Ми не можемо залишитися осторонь та покинути дітей, які залишилися в зоні ООС та в «сірій» зоні. Це насамперед діти з дитячих будинків, притулків та соціально незахищених сімей», – розповів Валентин Мондриївський.

Він додав, що долучитися до акції «З надією в серці» може кожен, хто принесе до школи чи садочка Деснянського району теплий одяг, взуття, іграшки, книжки та інше.

Довідково.

Управління освіти Деснянської райдержадміністрації три роки поспіль тісно співпрацює з Управлінням цивільно-військового співробітництва Національної гвардії України – органом Збройних Сил України, що був створений у 2014 році для координації взаємодії силових структур із місцевою владою, бізнесом та міжнародними організаціями для розв’язання проблем цивільного населення в зоні збройного конфлікту на сході України.

Якщо у Вас виникли технічні питання або побажання з приводу доопрацювання Єдиного веб-порталу м. Києва, то зверніться, будь ласка, до служби технічної підтримки за номером: (044) 366-80-13 або напишіть на електронну пошту support.web@kyivcity.gov.ua