Версія для людей з порушеннями зору
Версія для людей з порушеннями зору

Валентин Мондриївський: У Києві проти COVID-19 вакциновано кожного третього працівника освіти

21 липня 2021 року, 13:16

Із квітня цього року в Києві триває масштабна програма з вакцинації проти COVID-19 працівників освіти – вакциновано кожного третього освітянина. Про це повідомив заступник голови КМДА Валентин Мондриївський.

«Наразі в Києві працює 17 пунктів вакцинації для освітян, де щеплюють і працівників шкіл, садочків, вишів та інших закладів освіти міста. На сьогодні кожен третій освітянин столиці вже отримав першу дозу вакцини. Із них 84% отримали другу дозу», – розповів Валентин Мондриївський.

Він додав, що вакцинація відбувається винятково за бажанням та відповідно до індивідуальних медичних показників. Усі адреси центрів вакцинація для освітян можна знайти за посиланням: https://cutt.ly/QnlLJFu.

Також Валентин Мондриївський нагадав, що в закладах освіти Києва триває підготовка до нового навчального року. Зокрема, продовжуються поточні ремонти у всіх закладах загальної середньої освіти, дооснащення комп’ютерною технікою та покращення якості інтернету.

Якщо у Вас виникли технічні питання або побажання з приводу доопрацювання Єдиного веб-порталу м. Києва, то зверніться, будь ласка, до служби технічної підтримки за номером: (044) 366-80-13 або напишіть на електронну пошту [email protected]