Версія для людей з порушеннями зору
Версія для людей з порушеннями зору

Стрімка динаміка захворюваності у столиці ще раз доводить необхідність дистанційного навчання у Києві – Ганна Старостенко

02 листопада 2021 року, 14:47

Останній тиждень у Києві фіксується досить сумна статистика захворюваності на COVID-19: лише за минулу добу 1738 випадків захворювання на коронавірусну інфекцію, 582 госпіталізації та 60 смертей від хвороби за добу. Такі цифри доводять необхідність вимушеного переходу шкіл на дистанційне навчання. На цьому наголосила заступниця голови КМДА Ганна Старостенко, коментуючи петицію щодо відновлення навчання для учнів 1-4 класів.

«Ми розуміємо, що це ще не пік хвилі, і кількість нових випадків може зростати, як і смертність. Наразі в столичних лікарнях заповненість ліжок становить 69,5%, при цьому деякі лікарні заповнені на 100%. Щоб не допустити колапсу медичної системи, необхідно розірвати ланцюжок захворюваності та зупинити стрімке зростання кількості хворих, госпіталізацій та смертей», – пояснила Ганна Старостенко.

За словами заступниці голови КМДА, майже 30% населення столиці (діти та освітяни) зайняті в освітньому процесі: «На сьогодні у столиці вирує дельта-штам коронавірусної інфекції, який більш агресивний, у тому числі і для дітей. Станом на 2 листопада у дитячих лікарнях Києва заповненість ліжок становить вже 57,5%. Тож наша мета – максимально обмежити контакти, і єдиний вихід – це жорсткий локдаун у місті та перехід на дистанційне навчання навіть початкової школи. Маємо надію, що такі обмеження вже незабаром принесуть поліпшення епідемічної ситуації в столиці».

Водночас заступниця голови КМДА зауважила, що багато чого залежить і від відповідальності та сумлінності населення.

«Дотримання дистанції, санітарних норм, обмеження контактів та вакцинація від COVID-19 – це запорука якнайшвидшого подолання піку захворюваності», – підкреслила вона.

 

Якщо у Вас виникли технічні питання або побажання з приводу доопрацювання Єдиного веб-порталу м. Києва, то зверніться, будь ласка, до служби технічної підтримки за номером: (044) 366-80-13 або напишіть на електронну пошту [email protected]