Версія для людей з порушеннями зору
Версія для людей з порушеннями зору

Валентин Мондриївський: У Києві розпочався Міжнародний фестиваль-конкурс «Прес-весна на Дніпрових схилах»

21 травня 2021 року, 15:57

Сьогодні стартував перший день XIX Міжнародного фестивалю-конкурсу дитячо-юнацької журналістики «Прес-весна на Дніпрових схилах». Через карантинні обмеження захід уже вдруге проходить в онлайн-форматі. Він триватиме до 23 травня. Про це повідомив заступник голови КМДА Валентин Мондриївський.

«Вже 19 років поспіль «Прес-весна» запрошує амбітних юних журналістів не тільки зі столиці, а й з усього світу. Цьогоріч, окрім школярів Києва, яких зареєструвалося понад 800, до Фестивалю приєдналися учасники з 19 регіонів України та 8 країн: Білорусі, Польщі, Чехії, Нідерландів, Словенії, Узбекистану, Казахстану та Азербайджану», — розповів Валентин Мондриївський.

Він зазначив, що організатори Фестивалю підготували триденну насичену програму, протягом якої учасники зможуть поспілкуватися з лідерами думок та громадськими активістами, побувати на віртуальній екскурсії в Музеї становлення української нації, взяти участь у майстер-класах і вебінарах із медіаграмотності та безпеки в інтернеті. Також у програмі – нагородження переможців конкурсу в 10 номінаціях, майстер-класи від відомих журналістів, онлайн-воркшопи медійного спрямування, а також бліц-змагання у форматі відеоігор «Мій Київ» та «Мозаїка», присвячених 30-річчю Незалежності України, що розроблені викладачами Київського Палацу дітей та юнацтва.

Валентин Мондриївський додав, що юні журналісти, окрім призів та нових знань, отримають унікальну можливість вступу до вітчизняних профільних закладів вищої освіти на пільгових умовах.

Нагадуємо, що тема цьогорічного фестивалю – «МедіаКОД моєї країни, світу».

Долучитись до заходів Фестивалю можна на сайті КПДЮ, а також на сайті ІТА «ЮН-ПРЕС». Детальну інформацію щодо програми фестивалю можна знайти на фейсбук-сторінці КПДЮ, ІТА «ЮН-ПРЕС» та у їхньому instagram.

Якщо у Вас виникли технічні питання або побажання з приводу доопрацювання Єдиного веб-порталу м. Києва, то зверніться, будь ласка, до служби технічної підтримки за номером: (044) 366-80-13 або напишіть на електронну пошту [email protected]