Версія для людей із вадами зору

Валентин Мондриївський: У Києві відбувся перший фестиваль «Золота шайба»

20 жовтня 2020 року, 11:05

У першому Фестивалі з хокею «Золота шайба» серед вихованців ДЮСШ 2011-2013 років народження взяли участь більше 100 юних спортсменів. Захід було організовано Відокремленим підрозділом Федерації хокею України у м. Києві спільно з ТОВ «Льодова арена на ВДНГ» та за підтримки голови Київської міської державної адміністрації та Департаменту молоді та спорту міста Києва. Про це розповів в. о. першого заступника голови КМДА Валентин Мондриївський.

«У фестивалі взяли участь більше 100 юних хокеїстів, які представляли вісім столичних команд. Змагання проводились без визначення переможця та призерів, аби діти розуміли і приймали хокей більше як гру, а не змагання. Азарт і прагнення до перемоги, єдине що тут мало значення», – зазначив Валентин Мондриївський.

Він додав, що всі учасники заходу були нагороджені пам’ятними грамотами та медалями за участь у фестивалі. А сам захід пройшов під гаслом «Тільки гра, тільки задоволення від гри».

Команди, які взяли участь у фестивалі: Сокіл та Сокіл-2 (ДЮСШ «Сокіл», м. Київ), Крижинка (ДЮСШ «Крижинка», м. Київ), Крижинка-2 (ДЮСШ «Крижинка», м. Київ), Київ та Київ-2 (КДЮСШ «Школа спорту», м. Київ), Київ-2, Київські Бульдоги та Київські Бульдоги-2 (КДЮСШ «Ринг», м. Київ).

В урочистій церемонії нагородження взяли участь в. о. першого заступника голови КМДА Валентин Мондриївський, віце-президентка Федерації хокею України Юлія Артем’єва та керівник відокремленого підрозділу Федерації хокею України у м. Києві Олександр Єфімов.

Якщо у Вас виникли технічні питання або побажання з приводу доопрацювання Єдиного веб-порталу м. Києва, то зверніться, будь ласка, до служби технічної підтримки за номером: (044) 366-80-13 або напишіть на електронну пошту support.web@kyivcity.gov.ua