Версія для людей з порушеннями зору
Версія для людей з порушеннями зору

Валентин Мондриївський: У Подільському районі заклали алею дружби між Україною та Німеччиною

22 вересня 2021 року, 15:10

У Подільському районі в парку Гірка Крістера заклали алею дружби між Україною та Федеративною Республікою Німеччина. Про це повідомив заступник голови КМДА Валентин Мондриївський.

«Як символ багаторічної та ефективної співпраці України та Німеччини в київському парку, який розташований поряд із кінотеатром імені Тараса Шевченка, висадили шість дубів та дві горобини. Обране місце висадження не випадкове – воно пов’язане з родиною відомого садівника німецького походження Вільгельма Крістера», – розповів Валентин Мондриївський.

За його словами, в парку ростуть найдавніші дуби та буки, які свого часу висадив Вільгельм Крістер. Саме завдяки його діяльності Києву надали статус міста-саду.

«Вільгельм Крістер наприкінці XIX – на початку XX століть налагодив високоефективне розведення різних культур, підбираючи сорти, найбільш придатні для місцевого клімату. Насіння та саджанці продавали жителям за доступними цінами, що призвело до «садового буму» в Києві», – зазначив Валентин Мондриївський.

Він додав, що висадження дерев наразі є одним із найефективніших та доступних способів у боротьбі зі зміною клімату.

Якщо у Вас виникли технічні питання або побажання з приводу доопрацювання Єдиного веб-порталу м. Києва, то зверніться, будь ласка, до служби технічної підтримки за номером: (044) 366-80-13 або напишіть на електронну пошту [email protected]