Версія для людей із вадами зору

Валентин Мондриївський: «Усі дитячі садочки підготовлені до зниження температури»

01 листопада 2019 року, 12:08

У Києві за тиждень очікується різка зміна погоди, проте всі дитячі садочки підготовлені зниження температури, адже заклади обладнані тепловими пунктами з системою погодного регулювання. Про це заявив заступник голови КМДА Валентин Мондриївський.

«Усі столичні дитячі садочки готові до похолодання, яке очікується у найближчі дні. З десяти районів пориви тепломереж були тільки у трьох: Деснянському, Святошинському та Солом’янському. Хочу заспокоїти батьків, що в найкоротший термін ці проблеми були усунені, й дітки не будуть мерзнути», – зазначив Валентин Мондриївський.

Є певні проблеми зі включенням лише у двох садочках Шевченківського району, але й там за вихідні все буде відпрацьовано, і опалення буде подано у 100 відсотках дитячих закладів.

«Загалом усі 530 дитячих садочків чітко увійшли в опалювальний сезон. Навіть ті проблеми, які виникають, комунальники вирішують оперативно та якісно. Опалення дошкільних навчальних закладів – це особлива зона відповідальності наших служб і контроль тут також особливий», – додав заступник голови КМДА.

Крім того, у дитячих садках встановлені індивідуальні теплові пункти, що дають можливість оперативно регулювати температуру теплоносія. Це забезпечує комфорт в особливо холодні періоди та економію в періоди потепління.

Якщо у Вас виникли технічні питання або побажання з приводу доопрацювання Єдиного веб-порталу м. Києва, то зверніться, будь ласка, до служби технічної підтримки за номером: (044) 366-80-13 або напишіть на електронну пошту support.web@kyivcity.gov.ua