Версія для людей з порушеннями зору
Версія для людей з порушеннями зору

Валентин Мондриївський: «Впровадження концепції «Нової української школи» лишається пріоритетним для Києва»

09 липня 2020 року, 15:59

Київ профінансував у 12 разів більше коштів на впровадження Нової української школи, ніж передбачають нормативи. Про це заявив в. о. першого заступника голови КМДА Валентин Мондриївський.

«Цього року на впровадження концепції Нової української школи в закладах освіти Києва передбачено 330 млн грн. Держава на ці потреби столиці у рамках субвенції надала 53,8 млн грн. Своєю чергою, міська влада з бюджету міста запланувала ще 276,2 млн грн, що у 12 разів більше, ніж передбачає постанова Кабінету Міністрів України. Таке фінансування вже стало традиційним для Києва. Третій рік поспіль місто системно фінансує чимало коштів із міського бюджету, щоб майбутні першачки були забезпечені всім необхідним для цікавого та комфортного навчання у школі. Загалом за три роки витрачено понад 700 млн грн», – зазначив Валентин Мондриївський.

Цього року в рамках підготовки до НУШ в усіх районах міста триває закупівля парт, дидактичних матеріалів, мультимедійної техніки, меблів, персональних робочих місць вчителів та інших складових нового освітнього простору.

У 10 районах міста вже витрачено майже 30% запланованих коштів. Для майбутніх першокласників закуплено та доставлено до закладів освіти 5 районів понад 11 тис. одномісних парт. Окрім того, закупили 53 смарт-дошки в комплекті з ноутбуками для закладів освіти Печерського району, 131 мультимедійний комплекс –Дніпровського та 57 мультимедійних комплексів – у Святошинському, 88 мультимедійних інтерактивних панелей доставлено до закладів освіти Шевченківського району.

Загалом до 1 вересня 2020 року за кошти міського бюджету заплановано відремонтувати 40% кабінетів для 1-х класів у школах 9-ти районів столиці.

Якщо у Вас виникли технічні питання або побажання з приводу доопрацювання Єдиного веб-порталу м. Києва, то зверніться, будь ласка, до служби технічної підтримки за номером: (044) 366-80-13 або напишіть на електронну пошту [email protected]