Версія для людей з порушеннями зору
Версія для людей з порушеннями зору

Олександр Густєлєв: «Екватор дорожньо-будівельного сезону 2020. Роботи тривають у режимі 24/7»

09 липня 2020 року, 14:36

У столиці вже завершені роботи з реконструкції та капітального ремонту 5 об’єктів – вулиць Покровської, Пушкінської, Туполєва, Микільсько-Ботанічнoї та Академіка Заболотного.

Середнім ремонтом суцільним покриттям відновлено покриття 33-х вулиць та 10 штучних споруд. Зокрема, вулиці: Золотоворітська, Тростянецька, Радунська, Березняківська, Архипенка, Бастіонна, Шота Руставелі, Червонопільська, Генерала Наумова, Інженерна, просп. Миру тощо. Про це повідомив заступник голови КМДА Олександр Густєлєв.

Поступово розвивається велоінфраструктура: вулиці Пушкінська, Рейтарська, Золотоворітська, Заболотного, Ярославів Вал, Туполєва, В’ячеслава Липинського, Ольгинська, Заньковецької, пров. Володимирський, б-р Тараса Шевченка, просп. Палладіна – яскраві тому приклади.

Завершуються роботи з улаштування велоз’ïзду з мосту Метро на Набережне шосе.

Для зручності велосипедистів розпочато влаштування велопарковок біля станцій метро, парків, медичних та соціальних закладів, адміністративних установ тощо.

«Щоб батьки зі спокійним серцем відправляли дітей до школи, у рамках підготовки до нового навчального року 2020-2021 реалізуємо програму «Безпечна дорога до школи». 195 навчальних закладів у рамках цієї програми стануть безпечнішими з погляду дорожньо-транспортної інфраструктури – біля них будуть влаштовані пристрої примусового зниження швидкості, острівці безпеки, відремонтовано асфальтне покриття, відновлена дорожня розмітка, замінені дорожні знаки, влаштовано тактильну плитку для людей з вадами зору. На кінець червня роботи завершені вже біля 76 навчальних закладів, 43 – наразі в роботі», – зазначив Олександр Густєлєв.

Безпечнішими для пішоходів стали 13 вулиць Києва, де упродовж останніх 3-х місяців були влаштовані острівці безпеки.

Невдовзі будуть завершені роботи на розі вул. Академіка Єфремова та пров. Осіннього у Святошинському районі.

Комфортнішими для перетину пішоходів, особливо людей похилого віку, родин із маленькими дітьми, стали численні наземні переходи, на яких влаштовано 188 понижень.

За словами Олександра Густєлєва, у II півріччі 2020 року продовжуватимуться роботи з будівництва, реконструкції, капітального ремонту проспектів Степана Бандери та Любомира Гузара, вул. Борщагівської, Подільського мостового переходу, Шулявського та Борщагівського шляхопроводів, комплексу шляхопроводів на перетині вул. Богатирської та просп. Степана Бандери i вул. Богатирської та просп. Оболонського, пішохідних мостів біля вул. Миколи Василенка та кінотеатру «Лейпциг».

До 117 зросте кількість вулиць та штучних споруд, відремонтованих середнім ремонтом, серед яких вулиці: Грінченка, Бориса Гмирі, Братиславська, Пухівська, Оболонська, Якуба Колоса, Івана Франка, просп. Рокоссовського тощо.

Також до кінця року планується облаштувати велосмуги на проспектах Любомира Гузара та Степана Бандери, вул. Івана Франка, Городецького, Бастіонній та інших.

Буде суттєво збільшена кількість велопарковок, зручних понижень на наземних пішохідних переходах тощо. Отже, попереду ще багато роботи i нових об’єктів.

Екватор дорожньо-будівельного сезону 2020

Якщо у Вас виникли технічні питання або побажання з приводу доопрацювання Єдиного веб-порталу м. Києва, то зверніться, будь ласка, до служби технічної підтримки за номером: (044) 366-80-13 або напишіть на електронну пошту [email protected]