Версія для людей з порушеннями зору
Версія для людей з порушеннями зору

Валентин Мондриївський: За літо в Києві демонтували понад 7 тисяч незаконних рекламних конструкцій

15 вересня 2021 року, 16:36

За три місяці літа в Києві силами КП «Київреклама» демонтовано 7038 конструкцій, що не відповідали Правилам розміщення зовнішньої реклами та вивісок, а це понад 100 конструкцій за 1 робочий день. Про це повідомив заступник голови КМДА Валентин Мондриївський.

«За літо працівники Управління з питань реклами в середньому прибирали 111 незаконних рекламних конструкцій за 1 робочий день. Найгучніші демонтажі за цей період: один із найбільших банерів на вулиці Маяковського, площею 555 кв. м, скандальний демонтаж із багаторазовими викликами поліції на Центральному вокзалі та повторні демонтажі на найдовшому проспекті міста – Повітрофлотському», – розповів Валентин Мондриївський.

За його словами, найбільшу кількість незаконної реклами розміщують саме на фасадах будинків. Найчастіше це відбувається максимально хаотично, хоча правильно оформити вивіску наразі доволі просто. Це можна зробити безоплатно, швидко та в онлайн режимі. Для цього в Управлінні реклами розробили відповідний буклет із підказками.

«Літо дійсно стало спекотним і в прямому, і в переносному сенсі. Ми розмістили для киян близько 50 програм соціальної реклами, організували онлайн прийом громадян, а також протестували та запустили на початку вересня можливість для операторів зовнішньої реклами обмінюватися первинною документацією в цифровому форматі. Мова йде, зокрема, про обмін бухгалтерськими документами, кожен із яких може містити від 10 до 500 сторінок», – зазначила начальниця Управління з питань реклами КМДА Оксана Поліщук.

Вона підкреслила, що за літо 2021 року в місті демонтували 5000 конструкцій на фасадах, 1185 штендерів, 378 наземних конструкцій, 314 – на опорі, 82 – на даху, а також 79 – на транспорті. За розміщення незаконної реклами виписали 280 адміністративних протоколів.

Також Оксана Поліщук нагадала, що в Управлінні з питань реклами КМДА та КП «Київреклама» активно інформують про найактуальніші новини на своїй офіційній сторінці у Facebook. А всю інформацію щодо оформлення вивісок за Правилами можна отримати в буклеті «Вивіска. Як оформити за правилами».

 

Якщо у Вас виникли технічні питання або побажання з приводу доопрацювання Єдиного веб-порталу м. Києва, то зверніться, будь ласка, до служби технічної підтримки за номером: (044) 366-80-13 або напишіть на електронну пошту [email protected]