Версія для людей із вадами зору

Ветування закону про списання штрафів на теплокомуненерго – це пряма загроза зриву опалювального сезону – Петро Пантелеєв

12 серпня 2016 року, 15:22

«Ветування закону, яким передбачено мораторій на штрафи за борговими зобов'язаннями підприємств паливно-енергетичного комплексу до отримання ними субвенції з держбюджету на покриття різниці між фактичними та економічно обґрунтованими тарифами, може призвести до зриву опалювального сезону, адже  заблоковані рахунки теплопостачальних підприємств є причиною зупинки підготовки теплового господарства до зими та зриву графіків установки лічильників тепла в житлових будинках», – попередив Петро Пантелеєв.

Закон № 2706 дозволив би розблокувати рахунки ПАТ «Київенерго» та інших теплопостачальних підприємств-боржників та не ставити під загрозу підготовку до опалювального сезону не лише столиці, а й інших великих міст країни.

Наразі накладено арешт на рахунки 104 найбільших теплопостачальних підприємств країни: у Києві, а також у Запорізькій, Вінницькій, Волинській, Житомирській, Кіровоградській, Львівській та Рівненській областях. Після арешту рахунків ПАТ «Київенерго» вже припинило планові ремонти майже на 200 об’єктах Києва через неможливість закупівлі матеріалів. Столиці загрожує повна зупинка аварійних ремонтів теплових мереж.

Якщо у Вас виникли технічні питання або побажання з приводу доопрацювання Єдиного веб-порталу м. Києва, то зверніться, будь ласка, до служби технічної підтримки за номером: (044) 366-80-13 або напишіть на електронну пошту support.web@kyivcity.gov.ua