Версія для людей з порушеннями зору
Версія для людей з порушеннями зору

Із 24 лютого у Києві зробили майже 23 тисячі щеплень від COVID-19

27 квітня 2022 року, 10:54

У Києві, незважаючи на те, що місто живе в режимі воєнного стану, активно триває вакцинація від COVID-19. За час повномасштабного вторгнення росіян у столиці зробили майже 23 тисячі щеплень. Про це повідомив перший заступник голови КМДА Микола Поворозник.

Із 23 тисяч перше щеплення – біля 13 тисяч, друге щеплення – біля 6,5 тис, бустерне щеплення – понад 3,5 тисячі.

Зробити щеплення від COVID-19 можна у в одному з 73 пунктів пунктах вакцинації.

«Закликаю, за можливості зробити щеплення аби уберегти себе від захворювання. Хвороба нікуди не поділася, хоч і на фоні війни може здаватись, що її більше немає. За час нового етапу війни у стаціонарах столичних лікарень вилікували понад 1700 містян з діагнозом COVID-19. Цифри говорять самі за себе. Бережіть своє здоров’я та своїх рідних, вакцинуйтеся, а при перших проявах хвороби – звертайтеся до сімейного лікаря», – наголосив Микола Поворозник.

Він нагадав, що сьогодні для консультації у сімейного лікаря декларація з ним не обов’язкова.

В закладах первинної медико-санітарної допомоги та в консультативно-діагностичних центрах містяни можуть отримати медичну допомогу у сімейних лікарів та вузькопрофільних спеціалістів, незалежно від того чи підписана у вас декларація з лікарем.

«В місті багато внутрішньо переміщених українців, які потребують медичної допомоги, і наше завдання її вчасно і якісно надати», – сказав Микола Поворозник.

Якщо у Вас виникли технічні питання або побажання з приводу доопрацювання Єдиного веб-порталу м. Києва, то зверніться, будь ласка, до служби технічної підтримки за номером: (044) 366-80-13 або напишіть на електронну пошту [email protected]