Версія для людей з порушеннями зору
Версія для людей з порушеннями зору

Відтепер підприємці можуть отримати консультації он-лайн щодо розміщення рекламних засобів

06 березня 2020 року, 13:27

Відтепер підприємці можуть отримати консультації щодо розміщення рекламних засобів за правилами у режимі он-лайн. Про це повідомив начальник Управління з питань реклами КМДА Олександр Смирнов.

«Кожного вівторка до нас на консультації приходять безліч людей. Усі вони знаходяться в одному закритому приміщенні, а на сьогодні, з причини різноманітних вірусів та захворювань, це стає небезпечно. Тому ввели необхідні міри для безпеки наших громадян. Ми тестуємо нову функцію – консультації он-лайн. Кожен зможе отримати потрібну йому інформацію просто з дому. А якщо ця функція стане популярною, то ми її залишимо на постійній основі», – наголосив Олександр Смирнов.

Відтак, щовівторка із 14:00 до 16:00 проходитимуть консультації он-лайн. Просто заходьте в Телеграм (https://t.me/kyivreklama) і ставте запитання:  щодо розміщення рекламних засобів, які документи потрібні, як повинна виглядати вивіска тощо. Спеціалісти КП «Київреклама» нададуть максимально повне роз’яснення щодо ваших питань.

Нагадаємо, що кожен підприємець також має змогу скористатися онлайн-сервісом щодо розміщення вивісок. Для економії часу, заявку можна подавати у режимі онлайн. Відповідь про відповідність чи невідповідність вивіски правилам надходить протягом 10 робочих днів: https://eadv.kyivcity.gov.ua.

Якщо у Вас виникли технічні питання або побажання з приводу доопрацювання Єдиного веб-порталу м. Києва, то зверніться, будь ласка, до служби технічної підтримки за номером: (044) 366-80-13 або напишіть на електронну пошту [email protected]