Версія для людей з порушеннями зору
Версія для людей з порушеннями зору

Вихідними на Хрещатику стартують безкоштовні пішохідні екскурсії Києвом українською та англійською мовами (+фото)

17 липня 2020 року, 14:32

Вихідними на Хрещатику стартують безкоштовні пішохідні екскурсії Києвом «Kyiv City Travel» українською та англійською мовами. Про це повідомила заступниця голови КМДА Марина Хонда.

«Неймовірно приємно, що кияни і гості столиці, зокрема, й іноземці можуть здійснити пізнавальну прогулянку центром ранкового Києва та ближче познайомитися з історією нашого міста. Я запрошую приєднуватися та дізнаватися неймовірні факти про українську столицю від кваліфікованих гідів, милуватися краєвидами і гарно проводити час. До того ж, екскурсії проводяться з дотриманням усіх санітарних норм, на свіжому повітрі», – зазначила Марина Хонда.

Вона додала, що ініціаторами заходів є Управління туризму та промоцій КМДА та КП «Київський міський туристично-інформаційний центр».

Екскурсії проходять щосуботи з 10:00 до 12:00 українською мовою та щонеділі – англійською мовою.

Оскільки заходи відбуваються з дотриманням усіх санітарних норм, групою до 10 осіб, обов’язкова попередня реєстрація. Форма запису на екскурсію доступна кожен четвер на Facebook-сторінці Управління туризму та промоцій КМДА.

Для підтвердження – з учасником екскурсії обов’язково зв’яжуться телефоном.

Звертаємо увагу, що обов’язковими умовами є наявність захисної маски та дотримання соціальної дистанції з іншими учасниками.

Місце зустрічі: літери KYIV біля будівлі КМДА, вул. Хрещатик, 36.

Маршрут: Хрещатик, Європейська площа, Арка дружби народів, пішохідно-велосипедний міст, парк «Володимирська гірка», Алея художників, Пейзажна алея, Андріївський узвіз.

Безкоштовні пішохідні екскурсії Києвом

Якщо у Вас виникли технічні питання або побажання з приводу доопрацювання Єдиного веб-порталу м. Києва, то зверніться, будь ласка, до служби технічної підтримки за номером: (044) 366-80-13 або напишіть на електронну пошту [email protected]