Версія для людей з порушеннями зору
Версія для людей з порушеннями зору

Віталій Кличко: «24 серпня в Києві відновлять основний рух автотранспорту шляхопроводом біля метро «Нивки»

23 серпня 2017 року, 13:06

Із 24 серпня в Києві відновлять основний рух автотранспорту шляхопроводом біля станції метро «Нивки» на перетині просп. Перемоги та вул. Щербаківського. Про це в коментарі журналістам повідомив мер Києва Віталій Кличко.

Віталій Кличко зауважив, що в рамках реконструкції шляхопроводу виконані масштабні роботи з відновлення несучої здатності шляхопроводу, влаштування нової монолітної плити, встановлення нових опорних частин на 3-й та 7-й опорах. Окрім того, додав він, за сучасними технологіями облаштоване нове покриття на шляхопроводі та підходах до нього, встановлені нові опори зовнішнього освітлення та сучасного розподільного огородження «Vario Guard». «Ремонтні роботи постійно велися в режимі 24/7», – наголосив мер столиці.

Водночас, зауважив Віталій Кличко, враховуючи численні позитивні відгуки учасників дорожнього руху, експертів із транспортної інфраструктури та науковців, на етапі реконструкції були внесені суттєві зміни до проекту ремонту шляхопроводу.

«Ми реалізовуємо нові рішення із впорядкування організації дорожнього руху», – сказав мер. Йдеться, зокрема, про ліквідацію кругового руху на перетині просп. Перемоги та вул. Щербаківського зі влаштуванням світлофору. Також передбачено «винесення» руху тролейбусів безпосередньо зі шляхопроводу на нульовий рівень із обох його боків.

 Мер Києва  підкреслив, що завдяки реалізації такої схеми збільшиться кількість смуг, буде вдосконалено рух транспорту  шляхопроводом і створені більш комфортні умови руху для громадського та автомобільного транспорту. «Зважаючи на ці масштабні конструктивні зміни, повністю оновлена транспортна артерія запрацює із жовтня 2017 року. Але основний рух шляхопроводом ми запустимо вже 24 серпня», – запевнив Віталій Кличко.

Якщо у Вас виникли технічні питання або побажання з приводу доопрацювання Єдиного веб-порталу м. Києва, то зверніться, будь ласка, до служби технічної підтримки за номером: (044) 366-80-13 або напишіть на електронну пошту [email protected]