Версія для людей з порушеннями зору
Версія для людей з порушеннями зору

Віталій Кличко: «Біля метро «Арсенальна» створять пішохідну зону»

29 липня 2020 року, 12:20

Біля метро «Арсенальна» створять пішохідну рекреаційну зону. Про це мер Києва Віталій Кличко заявив під час онлайн прес-конференції, відповідаючи на запитання, отримані від користувачів Facebook.

«Сьогодні місто перевантажене автомобілями. І закрити якісь вулиці тільки для пішоходів – дуже складно для трафіку. Але ми вже визначилися з кількома такими зонами. Першою пішохідною зоною в центрі міста стане територія поблизу станції метро «Арсенальна». Це не заважатиме руху авто, бо створена вона буде не на дорозі. Там облаштують рекреаційну зону та згодом – встановлять фонтан», – розповів Віталій Кличко.

За словами мера Києва, кошти на цей проект будуть залучені не з бюджету міста. До створення цієї зони вже готові долучитися приватні підприємці, бізнес яких розташований поруч.

«Надалі ми будемо розглядати можливість створення пішохідних зон в інших районах столиці. І не тільки в центральних», – наголосив Віталій Кличко.

Якщо у Вас виникли технічні питання або побажання з приводу доопрацювання Єдиного веб-порталу м. Києва, то зверніться, будь ласка, до служби технічної підтримки за номером: (044) 366-80-13 або напишіть на електронну пошту [email protected]