Версія для людей з порушеннями зору
Версія для людей з порушеннями зору

Питання зупинки робіт з реконструкції Поштової площі було і залишається одним із найважливіших та, водночас, найскладніших – Валентин Мондриївський

22 травня 2024 року, 12:55

Робоча група з розробки плану дій із завершення реконструкції транспортної розв’язки на Поштовій площі в Подільському районі з урахуванням пам’ятки національного значення має активізувати роботу та вже найближчим часом запропонувати варіанти шляхів вирішення питання. Таке доручення дав Київський міський голова Віталій Кличко. Про це розповів заступник голови КМДА Валентин Мондриївський під час чергової наради, присвяченої питанням Поштової площі.

За словами заступника голови КМДА, робоча група працюватиме спільно з представниками парламенту та Міністерства культури та інформаційної політики України. Реалізація проєкту стане можливою лише за умови, що і державні органи активно долучаться до процесу.

«Питання зупинки робіт з реконструкції Поштової площі було і залишається одним із найважливіших та, водночас, найскладніших. Ми вітаємо, що нарешті до цього питання долучилися всі гілки влади, від яких залежить його вирішення. Так, спільно з членами Тимчасової спеціальної комісії Верховної Ради з питань моніторингу та оцінки ефективності діяльності влади в місті Києві ми домовились щонайменше раз на місяць зустрічатися на Поштовій площі, щоб відслідковувати стан справ. Також дуже добре, що Міністерство культури та інформаційної політики України ініціює проведення правового аудиту щодо ситуації, в якій існує памʼятка археології та історії національного значення на Поштовій площі для розбудови та інституційного розвитку музею. Адже для міста дуже важливим є об’єднати зусилля всіх органів влади, щоб, нарешті, завершити реконструкцію Поштової, музеєфікувати знайдені пам’ятки та зберегти для киян цей унікальний об’єкт», – розповів Валентин Мондриївський.

Він нагадав, що наразі місто залучає фахівців науково-дослідного інституту для дослідження стану будівельних конструкцій на Поштовій площі. Фахівці мають перевірити стан будівельних конструкцій, адже всі роботи на об’єкті були зупинені у 2017 році. Від результатів цього дослідження залежатимуть наступні кроки підрядника.

Також нагадаємо, що ситуація на Поштовій площі ніяк не загрожує станції метро. Фахівці КП «Київський метрополітен» проводили обстеження та встановили, що станція «Поштова площа» та перегінні тунелі, що примикають до неї, перебувають у належному технічному стані. Ризиків підтоплення та необхідності закриття станції на ремонт немає.

Якщо у Вас виникли технічні питання або побажання з приводу доопрацювання Єдиного веб-порталу м. Києва, то зверніться, будь ласка, до служби технічної підтримки за номером: (044) 366-80-13 або напишіть на електронну пошту [email protected]