Версія для людей з порушеннями зору
Версія для людей з порушеннями зору

Віталій Кличко: До Дня захисника України місто виплачує матеріальну допомогу окремим категоріям киян

12 жовтня 2020 року, 12:19

До Дня захисника України з бюджету міста виплатять матеріальну допомогу окремим категоріям киян. Про це мер Києва Віталій Кличко заявив під час онлайн прес-конференції.

«Хочу повідомити, що до Дня захисника України, який ми відзначаємо 14 жовтня, місто виплачує матеріальну допомогу окремим категоріям киян. Усього її отримають понад 29 тисяч людей. Це – ветерани АТО, волонтери та родини Героїв Небесної Сотні. Отримають допомогу і внутрішньо переміщені особи, які перебувають на обліку та проживають у столиці. Розмір такої допомоги – від 800 до 1500 гривень», – сказав Віталій Кличко.

По півтори тисячі гривень отримають члени сімей загиблих або поранених учасників Революції Гідності. А також родини загиблих та поранених на війні на Сході України. В тому числі, і сім’ї волонтерів.

По тисячі гривень нададуть киянам, які отримали тяжкі тілесні ушкодження під час Революції Гідності.

Допомогу в  розмірі 900 та 800 гривень отримають мешканці столиці, які зазнали травм середньої тяжкості під час Революції Гідності, та кияни-учасники АТО, бійці-добровольці.

«Виплати відбуваються за міською цільовою програмою «Турбота. Назустріч киянам», – зазначив Віталій Кличко.

Якщо у Вас виникли технічні питання або побажання з приводу доопрацювання Єдиного веб-порталу м. Києва, то зверніться, будь ласка, до служби технічної підтримки за номером: (044) 366-80-13 або напишіть на електронну пошту [email protected]