Версія для людей з порушеннями зору
Версія для людей з порушеннями зору

Віталій Кличко: До столичних пунктів обігріву останніми днями звернулися 3600 мешканців міста. Наразі працюють 436 таких пунктів

26 листопада 2022 року, 14:14

До столичних пунктів обігріву протягом кількох останніх днів звернулися 3600 мешканців столиці. Всього в місті розгорнули роботу 436 таких пунктів. Про це мер Києва Віталій Кличко повідомив в ефірі телеканалу «Київ».

«У столиці працюють 436 пунктів обігріву. Усі вони забезпечені генераторами. Люди можуть там зігрітися, зарядити гаджети. Я дав завдання керівникам районів постійно перевіряти роботу цих пунктів. Хочу також наголосити, що саме в Києві розгорнуто найбільшу кількість пунктів обігріву. Але, підкреслю, сьогодні ключове завдання, аби люди отримували необхідні послуги в себе вдома. Щоб в оселях киян були тепло, вода та світло», – наголосив Віталій Кличко.

Він повідомив, що 25 відсотків споживачів міста поки не отримують електроенергію через пошкодження мереж, спричинені ракетними обстрілами росіян. Але енергетики працюють, щоб повернути енергопостачання всім киянам.

Понад 90 відсотків будинків столиці вже з теплопостачанням. Водопостачання киянам відновили повністю.

«Більше трьох тисяч працівників наших комунальних підприємств працюють у цілодобовому режимі, щоб повернути киянам життєвоважливі сервіси. Вони роблять усе можливе. Тому і від мене, і від всіх киян їм велика подяка за роботу. Працюють цілодобово й енергетики. Я сподіваюся, що найближчими днями ми вийдемо на той графік відключень електроенергії, який діяв до останньої масованої атаки агресора», – зазначив Віталій Кличко.

Якщо у Вас виникли технічні питання або побажання з приводу доопрацювання Єдиного веб-порталу м. Києва, то зверніться, будь ласка, до служби технічної підтримки за номером: (044) 366-80-13 або напишіть на електронну пошту [email protected]