Версія для людей з порушеннями зору
Версія для людей з порушеннями зору

Віталій Кличко: Фахівці докладають усіх зусиль, аби до кінця літа ділянка метрополітену між «Деміївською» та «Либідською» запрацювала у звичному режимі

07 лютого 2024 року, 20:54

Усі фахівці докладають максимум зусиль, аби до кінця літа ділянка метрополітену між станціями «Деміївська»-«Либідська» запрацювала у звичному режимі. Про це мер Києва Віталій Кличко повідомив в ефірі телеканалу «Київ».

«Ми вже отримали попередні висновки експертів Науково-дослідної судово-експертної установи стосовно причини деформації тунелю на «синій» гілці метро між станціями «Деміївська» та «Либідська». Експерти говорять про помилкові проєктні рішення та неякісні будівельно-монтажні роботи зі спорудження конструкції тунелю цієї ділянки. Експертне дослідження ще триває. Остаточні висновки будуть надані після розробки котловану та обстеження й експертизи тунелю ззовні», – зазначив Віталій Кличко.

Він зауважив, що ця ділянка тунелю проходить у надскладних гідрогеологічних умовах: ґрунти дуже водонасичені, з шаром торфу, дрібного і середнього піску.

«На сьогодні вже уклали договори на виконання проєктних та першочергових відновлювальних і підготовчих робіт. Для підсилення тунелю встановили тимчасові металеві риштування довжиною 72 метри. Огородили будівельний майданчик. Демонтували торгівельні павільйони з легко-несучих конструкцій. Тривають роботи з улаштування розвантажувальної плити для подальшої роботи на ній бурової установки та буріння паль. Проєктна документація буде надана на експертизу до 12 лютого. Експертиза триватиме 3-4 тижні. Та буде остаточно визначено вартість і уточнені терміни виконання робіт. Одразу після затвердження проєкту розпочнемо основні відновлювальні будівельні роботи», – наголосив Віталій Кличко.

Якщо у Вас виникли технічні питання або побажання з приводу доопрацювання Єдиного веб-порталу м. Києва, то зверніться, будь ласка, до служби технічної підтримки за номером: (044) 366-80-13 або напишіть на електронну пошту [email protected]