Версія для людей із вадами зору

Віталій Кличко головам районів: «Усі дитячі майданчики, сквери і парки повинні бути прибрані й облаштовані»

09 березня 2016 року, 15:13

У Києві стартує двомісячник благоустрою. Очільники всіх районів столиці відповідальні за прибирання сміття і наведення ладу в парках, скверах і на дитячих майданчиках. Про це заявив мер Києва Віталій Кличко під час інспекції з благоустрою за участю керівників районів.

Відвідавши занедбаний дитячий майданчик на вулиці Оболонській, 13-15, мер зазначив: «Тут можна побачити все що завгодно – аж до пляшок з-під горілки. Восени я вже проводив таку перевірку і через занедбані дитячі майданчики звільнив першого заступника голови Дніпровського району».

Віталій Кличко підкреслив, що у Києві починається двомісячник благоустрою. І дав доручення всім головам районів зробити особливий акцент на прибиранні й облаштуванні дитячих майданчиків, скверів та парків.

«Кожен з вас пішки повинен пройтися по району, по всіх дитячих майданчиках, по всіх скверах і парках. Де не прибрано – прибирайте і підтримуйте у належному стані територію. Перевірте всі вуличні тренажери, пофарбуйте, відремонтуйте їх. Протягом тижня перевірте де і що треба зробити. Якщо потрібна реконструкція спортивних чи дитячих майданчиків – подавайте заявки, будемо виділяти гроші, адже у нас працює міська програма. Восени ми встановили понад 200 нових дитячих та спортивних майданчиків. Будемо продовжувати цю програму і цього року. Все має бути прибрано і полагоджено. Жодні виправдання не приймаються. Це ваша територія і ви відповідальні, щоб тут був повний порядок», – наголосив Віталій Кличко, звернувшись до очільників районів.

Мер також побував з інспекцією біля кінотеатру імені Ю.Гагаріна, який не працює, і зазначив, що прилегла до кінотеатру територія перетворилася на смітник. Віталій Кличко дав доручення очільнику Шевченківського району Олегу Гарязі протягом доби прибрати територію. А також зауважив, що міська влада реалізовує концепцію КП «Київкінофільм», яка спрямована на комплексну модернізацію кінотеатрів комунальної власності, створення сучасних кіно- і розважальних комплексів, центрів дозвілля. Тож у рамках цієї концепції кінотеатр імені Ю.Гагаріна теж буде реконструйований. 

Більше фото події у галереї

Якщо у Вас виникли технічні питання або побажання з приводу доопрацювання Єдиного веб-порталу м. Києва, то зверніться, будь ласка, до служби технічної підтримки за номером: (044) 366-80-13 або напишіть на електронну пошту support.web@kyivcity.gov.ua