Версія для людей з порушеннями зору
Версія для людей з порушеннями зору

Віталій Кличко: Київ отримав від благодійників пожежне авто та два реанімобілі (+фото)

26 жовтня 2022 року, 14:00

Київ отримав від німецького благодійного фонду Oranta-helps e.V. та українського благодійного фонду «Україно! Я за тебе!» спецтехніку – пожежне авто та два реанімобілі.

«Німецький та український благодійні фонди передали столиці таку необхідну сьогодні спецтехніку. Одну потужну пожежну машину – з можливістю піногасіння та два реанімаційних автомобілі. А також обладнання для рятувальників. Спецтехніка загальною вартістю близько півмільйона євро. Щодо пожежного авто, в Україні такі – тільки в Києві. Місто раніше отримало від партнерів в якості допомоги два таких авто. Пожежні автівки вже добре себе зарекомендували на гасінні пожеж в столиці після обстрілів російських варварів», – сказав мер Києва та зауважив, що отримане сьогодні пожежне авто буде передане управлінню ДСНС столиці.

Реанімаційні автомобілі укомплектовані за стандартами 2022 року, сучасні, з усім необхідним обладнанням. Їх отримають столичні медики.

«Дякуємо за підтримку небайдужим людям та нашим друзям, які допомагають нам вистояти в цій війні. Єднання довкола України – запорука перемоги над варварською агресією, яку розпочала проти нас росія. Сьогодні найважливіше питання для кожного українця – безпека. І ці автівки рятують життя і здоров’я наших громадян», – зазначив Віталій Кличко.

Київ отримав від благодійників пожежне авто та два реанімобілі

Якщо у Вас виникли технічні питання або побажання з приводу доопрацювання Єдиного веб-порталу м. Києва, то зверніться, будь ласка, до служби технічної підтримки за номером: (044) 366-80-13 або напишіть на електронну пошту [email protected]