Версія для людей з порушеннями зору
Версія для людей з порушеннями зору

Віталій Кличко: Київ передасть Херсону допомогу – автобуси, спецтехніку, медобладнання, продукти харчування

17 листопада 2022 року, 11:37

Київ передасть Херсону допомогу – автобуси, спецтехніку, медобладнання, продукти харчування, будівельні матеріали. Про це мер Києва Віталій Кличко повідомив у своєму Telegram-каналі.

«Від Київської громади передамо допомогу місту Херсону. Зараз готуємо найнеобхідніше для понівеченого російськими варварами міста. Спілкувався із виконуючою обов’язки мера Херсона. Місту потрібна і техніка, і матеріали, буквально все. Визначили наші можливості і відправимо в Херсон, зокрема: 5 пасажирських автобусів, 4 вантажних авто (МАЗ, Фотон), сміттєвоз, екскаватор, 2 карети швидкої, 11 генераторів (2кВт та 5кВт). Медичне обладнання: 30 апаратів ШВЛ, 30 апаратів для дихання (АМБУ), витратні матеріали», – написав Віталій Кличко.

Також столиця передасть Херсону продукти харчування – проднабори і по 10 тонн олії, цукру та крупи. Поїдуть на Херсон і теплі ковдри, одяг та будівельні матеріали, інвентар і інструменти.

«Також я ініціюю розгляд Київрадою виділення 50 мільйонів грошової допомоги Херсону. Так, як ми виділяли на відбудову містам і селищам Київської агломерації. Слава Херсону! Слава Києву! Слава Україні!» – наголосив Віталій Кличко.

Якщо у Вас виникли технічні питання або побажання з приводу доопрацювання Єдиного веб-порталу м. Києва, то зверніться, будь ласка, до служби технічної підтримки за номером: (044) 366-80-13 або напишіть на електронну пошту [email protected]