Версія для людей з порушеннями зору
Версія для людей з порушеннями зору

Віталій Кличко: Київ попрощався із двома Героями-льотчиками

07 березня 2023 року, 17:23

Сьогодні, 7 березня, Віталій Кличко взяв участь у церемонії прощання з двома Героями-льотчиками – киянами, які загинули за Україну. 22-річним Ігорем Соломенніковим та 55-річним Віктором Волинцем. Про це Віталій Кличко повідомив на своїй сторінці у Facebook.

Віктор Волинець родом із Житомирщини. Випускник Чернігівського вищого військового авіаційного училища льотчиків. До повномасштабного вторгнення працював пілотом цивільних авіакомпаній. Із жовтня 2022 року служив у складі 7 бригади тактичної авіації імені Петра Франка.

Ігор Соломенніков родом із Севастополя. Також військовий льотчик – завершив Харківський Національний університет Повітряних Сил ім. Івана Кожедуба. Після завершення навчання був направлений для подальшого проходження служби до 7 бригади тактичної авіації.

«Наші захисники виконали не один бойовий виліт в складі одного екіпажу. 22-річний Ігор був штурманом. 55-річний Віктор – льотчиком. Вони загинули на Донбасі під час виконання бойового завдання. Екіпаж був уражений винищувачем ворога. Вони любили небо та Україну, за яку поклали життя… Вічна пам’ять і слава Героям! Слава всім, хто став на захист нашої держави й віддав життя за її волю і незалежність! І наша шана та вдячність воїнам, які боронять сьогодні Україну!» – наголосив Віталій Кличко.

Якщо у Вас виникли технічні питання або побажання з приводу доопрацювання Єдиного веб-порталу м. Києва, то зверніться, будь ласка, до служби технічної підтримки за номером: (044) 366-80-13 або напишіть на електронну пошту [email protected]