Версія для людей з порушеннями зору
Версія для людей з порушеннями зору

Віталій Кличко: Київ продовжує масштабне оновлення прибудинкових територій (+відео)

23 квітня 2021 року, 12:23

У столиці триває масштабне оновлення прибудинкових територій. Про це мер Києва Віталій Кличко повідомив під час онлайн-брифінгу.

«Хочу повідомити, що, незважаючи на складну економічну ситуацію, що спричинили пандемія, місто продовжує масштабне оновлення прибудинкових територій – дворів та проїздів. Нагадаю, цю програму ми розпочали у 2019 році. Тоді ми відремонтували майже 830 дворів. Минулого року – 840. Цього року в планах на ремонт вже майже 530 дворів. І ще розглядаємо близько 300 заявок. Роботи вже розпочали на 217 об’єктах у всіх районах столиці. Оновлення 13 дворів уже завершили», – сказав Віталій Кличко.

Найбільшу кількість прибудинкових територій, за словами мера столиці, цього року відремонтують у Солом’янському, Голосіївському, Подільському, Деснянському, Святошинському та Дніпровському районах.

Також Віталій Кличко показав коротке відео про те, як тривають роботи в Дарницькому районі столиці.

Якщо у Вас виникли технічні питання або побажання з приводу доопрацювання Єдиного веб-порталу м. Києва, то зверніться, будь ласка, до служби технічної підтримки за номером: (044) 366-80-13 або напишіть на електронну пошту [email protected]