Версія для людей з порушеннями зору
Версія для людей з порушеннями зору

Віталій Кличко: Київ продовжує надавати допомогу українським захисникам

07 серпня 2023 року, 18:45

Столиця продовжує виділяти кошти з міського бюджету на допомогу українським захисникам. Минулого року Київ виділив понад 850 мільйонів гривень. На цей рік допомогу збільшили до 5 мільярдів гривень. Про це повідомив мер Києва Віталій Кличко в ефірі телеканалу «Київ».

«Сто тисяч киян, мирних мешканців міста, сьогодні воюють на фронті. На різних напрямках. І ми продовжуємо надавати допомогу нашим захисникам. У мене часто бувають зустрічі з військовими, під час яких вони звертаються з потребами в найнеобхідніших речах. І ми завжди допомагаємо. З бюджету міста минулого року і за кілька місяців цього року ми профінансували загалом 1,2 мільярда гривень. І вже збільшили суму допомоги на 2023 рік до 5 мільярдів. За законом, напряму Збройним силам кошти з місцевих бюджетів перераховувати не можна. Ми можемо виділяти кошти на фінансування потреб військових підрозділів, зареєстрованих в територіальній громаді. Або тих, що внесені до сил та засобів оборони міста, про бюджет якого йдеться. За зверненням щодо потреб цих підрозділів. Тобто, ми реагуємо на всі звернення наших підрозділів», – зазначив Віталій Кличко.

Він нагадав, що столиця також передає бійцям на передову допомогу, яку залучає від міжнародних партнерів. Зокрема – автомобілі, дрони, системи Starlink, генератори, аптечки, продукти харчування та засоби гігієни.

Залучило місто в якості допомоги та передало, зокрема: 49 спецавто для ДСНС. 47 з них працюють в Києві, 2 – передали в Харків. 95 авто спрямували Прикордонній службі (з них 85 мікроавтобусів). Також прикордонникам передали 2 тисячі бронежилетів. 5 вантажних авто підвищеної прохідності передали полку «Азов». А командуванню Сухопутних військ в перші місяці широкомасштабної війни – 7 тисяч бронежилетів 4-5 класу захисту та 5 тисяч касок.

Також Київ фінансово підтримує, виплачуючи матеріальну допомогу киянам-захисникам і захисницям, а також їхнім сім’ям. У 2023 році міською цільовою програмою «Турбота. Назустріч киянам» передбачено понад 555 мільйонів гривень на виплату такої матеріальної допомоги. І за 8 місяців цього року столиця вже виплатила майже 312 мільйонів гривень.

Якщо у Вас виникли технічні питання або побажання з приводу доопрацювання Єдиного веб-порталу м. Києва, то зверніться, будь ласка, до служби технічної підтримки за номером: (044) 366-80-13 або напишіть на електронну пошту [email protected]