Версія для людей з порушеннями зору
Версія для людей з порушеннями зору

Віталій Кличко: Київ розпочинає реконструкцію житлових будинків, пошкоджених обстрілами російських військ. На це столиця виділяє майже 600 мільйонів гривень

30 травня 2022 року, 15:13

Київ розпочинає реконструкцію та капремонт житлових будинків і приміщень соціальної інфраструктури столиці, пошкоджених обстрілами російських загарбників. На ці потреби столиця виділяє з бюджету майже 600 мільйонів гривень. Про це мер Києва Віталій Кличко повідомив у своєму Telegram-каналі.

«Київ виділяє кошти і розпочинає реконструкцію та капремонт житлових будинків і приміщень соціальної інфраструктури столиці, пошкоджених обстрілами російських варварів. Столиця виділяє з бюджету майже 600 мільйонів гривень. Іще 200 мільйонів пообіцяв надати уряд. Дуже розраховуємо на це», – написав Віталій Кличко.

Він зазначив, що відновити в столиці потрібно загалом майже 390 будівель. Із них понад 220 – це житлові будинки. Інші – об’єкти соціальної інфраструктури (медзаклади, садочки, школи, установи соціального захисту, адмінбудівлі).

Якщо у Вас виникли технічні питання або побажання з приводу доопрацювання Єдиного веб-порталу м. Києва, то зверніться, будь ласка, до служби технічної підтримки за номером: (044) 366-80-13 або напишіть на електронну пошту [email protected]