Версія для людей з порушеннями зору
Версія для людей з порушеннями зору

Віталій Кличко: Київрада внесла зміни до бюджету столиці та перерозподілила видатки, щоб спрямувати більше коштів на пріоритетні для міста напрями

14 липня 2022 року, 16:53

Київрада внесла зміни до бюджету столиці та схвалила рішення, що дозволить перерозподілити видатки загального і спеціального фондів та збільшити видатки на пріоритетні для міста напрями. Зокрема, на утримання та розвиток громадського транспорту, утримання доріг. Також додаткові кошти спрямують на відновлення об’єктів столиці, пошкоджених внаслідок агресії росії та на ремонт укриттів. Збільшили депутати і розмір резервного фонду та передбачили кошти на зміцнення обороноздатності міста. Про це заявив мер Києва Віталій Кличко.

Так, за рахунок розподілу залишку бюджетних коштів на початок року, збільшили видаткову частину бюджету столиці на: утримання вулично-шляхової мережі – у сумі 248 млн грн; утримання та розвиток автотранспорту – 22 млн грн; утримання та розвиток наземного електротранспорту – 43 млн грн; утримання та розвиток метрополітену – у сумі 75 млн грн.

«На збільшення резервного фонду місцевого бюджету ми спрямувати 300 мільйонів гривень. Також передбачені й кошти на виконання заходів міської цільової програми «Захисник Києва» у сумі 139 мільйонів. На капітальний ремонт найпростіших укриттів та захисних споруд цивільного захисту закладів загальної середньої освіти – 27 мільйонів гривень. Також в ухваленому рішенні, зокрема, йдеться про перерозподіл бюджетних призначень на відновлення об’єктів столиці, пошкоджених внаслідок агресії росії. У сумі 218 мільйонів гривень», – повідомив Віталій Кличко.

Якщо у Вас виникли технічні питання або побажання з приводу доопрацювання Єдиного веб-порталу м. Києва, то зверніться, будь ласка, до служби технічної підтримки за номером: (044) 366-80-13 або напишіть на електронну пошту [email protected]